Er du en Guatemala-skribent eller fotograf? Bidra til nettsiden vår.

For å holde våre hjemmesider levende er vi avhengig av stoff fra våre medlemmer og andre interesserte! Vår gamle Guatemalapost blir ikke lenger produsert og derfor er det desto viktigere å opprettholde informasjon og kommunikasjon på websiden, i sosiale medier og via e-post. 

Har du lyst til å dele din reiseopplevelse i Guatemala, tanker om å være adoptert, informasjon eller nyheter fra landet o.l., så tar vi gjerne i mot. Vi tar gjerne imot bildeserier også. Kanskje er du student, ønsker skriveerfaring eller sitter på stoff som er relevant for vår organisasjon. 

Bidraget vil ikke være lønnet, men vi kan til gjengjeld tilby en attest og en seriøs publiseringsplattform.  

Send  oss en mail med emnefeltet Bidrag til Guatemalaklubben til brita.soreng@gmail.com

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s